2015. 07. 11. - E.ON Délibáb félmaraton                         forrás:  BSI                             Futónaptár.hu

Hely.
Pos.

Név/Csapatnév
Name

sz.év.
birth

Kategória

Ország
Country

Csapat
Team

Város
City

nem
sex

rajtszám
Start#

kat.h.
cat.pos.

1.kör

2.kör

3.kör

bruttó idő
gross time

eredmény
result

1

Varga István

1972

S1

HUN

Sashegyi Gepárdok

Békéscsaba

F

325

S1/1

00:23:50

00:24:05

00:24:52

01:12:48

01:12:48

2

Beda Szabolcs

1977

F6

HUN

Sashegyi Gepárdok

Budapest

F

18

F6/1

00:24:25

00:25:07

00:25:59

01:15:32

01:15:32

1

Kácser Zita

1988

N4

HUN

Benedek-Team

Debrecen

N

6

N4/1

00:26:35

00:26:04

00:27:05

01:19:45

01:19:45

3

Mátyus F. Csaba

1971

S1

HUN

KSE-UTE

Budapest

F

161

S1/2

00:26:06

00:27:16

00:27:34

01:20:57

01:20:57

4

Magyar József

1974

S1

HUN

TVSC

Szolnok

F

803

S1/3

00:27:25

00:28:57

00:29:29

01:25:54

01:25:52

5

Szentkirályi István Dr.

1970

S1

HUN

Debrecen

F

250

S1/4

00:28:50

00:28:48

00:28:50

01:26:32

01:26:29

6

Baksa Gábor dr.

1981

F5

HUN

Budapest

F

253

F5/1

00:27:58

00:28:53

00:29:43

01:26:42

01:26:36

7

Filip Krisztián

1976

F6

HUN

Honvéd Aurora SE

Budapest

F

807

F6/2

00:27:35

00:28:16

00:31:31

01:27:25

01:27:23

8

Kormány László

1982

F5

HUN

Budapest

F

823

F5/2

00:28:16

00:29:04

00:30:33

01:28:26

01:27:53

9

Rákóczi Viktor

1976

F6

HUN

Sukoró

F

3028

F6/3

00:27:59

00:28:55

00:31:13

01:28:09

01:28:08

10

Gurzó Mihály

1984

F5

HUN

Méhkerék

F

505

F5/3

00:29:09

00:29:21

00:29:45

01:28:21

01:28:16

11

Erdős Béla

1965

S3

HUN

Gödöllő

F

829

S3/1

00:29:09

00:29:22

00:30:40

01:29:19

01:29:12

12

Vanyó László

1977

F6

HUN

Gödöllő

F

331

F6/4

00:28:50

00:29:43

00:30:59

01:29:37

01:29:32

13

Juhász Sándor

1974

S1

HUN

Füzesabony

F

244

S1/5

00:29:10

00:29:58

00:30:56

01:30:11

01:30:06

14

Bojtor László Tivadar ifj

1988

F4

HUN

HRSE

Debrecen

F

728

F4/1

00:28:35

00:30:03

00:32:12

01:30:52

01:30:51

15

Tarjányi Roland

1975

S1

Hun

Ercsi

F

871

S1/6

00:28:43

00:30:53

00:31:20

01:31:01

01:30:57

16

Széles Zoltán

1968

S2

HUN

Hajdúszoboszló

F

447

S2/1

00:29:53

00:30:15

00:30:50

01:31:07

01:30:59

17

Szűcs Lajos

1974

S1

HUN

Veresi Futókör

Veresegyház

F

3012

S1/7

00:29:17

00:30:55

00:31:15

01:31:30

01:31:28

18

Tarcsai László

1975

F6

HUN

Navigátor SE

Debrecen

F

3006

F6/5

00:29:17

00:30:53

00:31:25

01:31:38

01:31:36

19

Szalka Szabolcs

1973

S1

HUN

Taskó Fighting Racing Team

Debrecen

F

3010

S1/8

00:27:34

00:30:13

00:33:53

01:31:43

01:31:41

2

Dr. Ottlakán Orsolya

1988

N4

HUN

Gyula

N

843

N4/2

00:30:25

00:30:14

00:31:12

01:31:55

01:31:52

3

György Gabriella

1988

N4

HUN

TFSE

Balinka

N

338

N4/3

00:29:25

00:31:00

00:32:16

01:33:46

01:32:42

20

Papp Sándor

1970

S2

HUN

Debreceni Rendőr SE

Vámospércs

F

20

S2/2

00:30:27

00:30:31

00:31:51

01:32:52

01:32:49

4

Szakács Barbara

1983

N5

HUN

Budapest

N

70

N5/1

00:31:00

00:30:30

00:31:20

01:33:48

01:32:50

21

Lipták Tamás

1969

S2

HUN

Békéscsaba

F

503

S2/3

00:29:38

00:30:46

00:32:33

01:33:04

01:32:59

22

Hamza Zsolt

1982

F5

HUN

Eger

F

362

F5/4

00:30:47

00:31:11

00:31:07

01:33:16

01:33:06

23

Takács András

1968

S2

HUN

METRI

Mezőkövesd

F

101

S2/4

00:29:28

00:30:46

00:33:33

01:33:52

01:33:48

24

Kriston R. László

1982

F5

HUN

Sajónémeti

F

856

F5/5

00:29:13

00:31:12

00:33:35

01:34:05

01:34:01

25

Neubrandt Tamás

1981

F5

HUN

Pilisvörösvár

F

61

F5/6

00:31:34

00:31:28

00:31:00

01:34:16

01:34:04

26

Benke János

1972

S1

HUN

Mezőtúr

F

625

S1/9

00:31:04

00:31:36

00:31:23

01:34:10

01:34:04

27

Ispán Zsolt

1977

F6

HUN

Budapest

F

638

F6/6

00:30:59

00:31:12

00:31:59

01:34:14

01:34:11

28

Balázs István

1988

F4

HUN

UTE

Budapest

F

379

F4/2

00:28:44

00:30:08

00:35:25

01:34:23

01:34:17

29

Rimóczy István

1971

S1

HUN

Nyíregyháza

F

172

S1/10

00:31:32

00:30:52

00:32:32

01:35:35

01:34:56

30

Süvöltős Lajos

1979

F6

HUN

Hajdúsámson

F

266

F6/7

00:30:28

00:32:11

00:32:31

01:35:21

01:35:11

31

Fekete Gábor

1981

F5

HUN

Budapest

F

360

F5/7

00:30:51

00:31:52

00:33:23

01:36:17

01:36:07

32

Szottfried Ádám

1988

F4

HUN

Sződliget

F

334

F4/3

00:31:21

00:31:46

00:33:13

01:36:27

01:36:20

33

Pintér Bálint

1992

F3

HUN

UTE

Budapest

F

378

F3/1

00:30:07

00:31:53

00:34:31

01:36:38

01:36:33

34

Blaschek István

1963

S3

HUN

Oroszlány

F

602

S3/2

00:31:38

00:32:34

00:32:21

01:36:42

01:36:34

35

Csalló Gergő

1981

F5

HUN

Veszprém

F

342

F5/8

00:31:59

00:32:30

00:32:36

01:37:18

01:37:06

36

Soós Elek

1970

S2

HUN

VUK Se

Százhalombatta

F

206

S2/5

00:30:25

00:30:14

00:36:49

01:37:33

01:37:29

37

Molnár Zoltán

1979

F6

HUN

Futó Daru S. E.

Püspökladány

F

91

F6/8

00:31:30

00:32:37

00:33:36

01:37:54

01:37:44

38

Szabó Sándor

1975

S1

HUN

Nyírbátor

F

450

S1/11

00:31:55

00:32:21

00:33:29

01:38:19

01:37:46

39

Szűcsi László

1962

S3

HUN

MÁTRA SE

Gyöngyös

F

419

S3/3

00:31:15

00:32:56

00:33:40

01:38:00

01:37:52

40

Kovács Zoltán

1974

S1

HUN

Törökszentmiklós

F

298

S1/12

00:31:22

00:32:24

00:34:05

01:38:04

01:37:52

41

Berlik Csaba István

1977

F6

HUN

Budapest

F

240

F6/9

00:31:28

00:32:37

00:33:53

01:38:08

01:37:59

42

Bánfalvi Balázs

1985

F4

HUN

Fóti Futóklub

Veresegyház

F

373

F4/4

00:30:57

00:33:10

00:33:51

01:38:01

01:37:59

43

Pálmai Gergő

1981

F5

HUN

Tata

F

777

F5/9

00:31:49

00:32:21

00:33:55

01:38:29

01:38:06

44

Pivnyik László

1976

F6

HUN

Nyíregyháza

F

641

F6/10

00:30:33

00:32:48

00:34:50

01:38:27

01:38:11

45

Tóth Ajtony

1990

F3

HUN

Budapest

F

183

F3/2

00:30:51

00:33:24

00:34:08

01:38:33

01:38:24

46

Ságodi Attila

1970

S2

HUN

Budapest

F

870

S2/6

00:32:19

00:32:48

00:33:22

01:38:55

01:38:29

47

Tulcsik Marcell ifj

1993

F3

HUN

Budapest

F

3027

F3/3

00:30:52

00:34:07

00:33:36

01:38:45

01:38:37

48

Gulyás Csaba

1967

S2

HUN

Budapest

F

661

S2/7

00:31:54

00:33:38

00:33:05

01:38:49

01:38:38

49

Major Tamás Dr.

1973

S1

HUN

Debrecen

F

510

S1/13

00:32:23

00:33:00

00:33:16

01:38:56

01:38:41

50

Dobóczi Gábor

1984

F5

HUN

Honvéd Sas-hegy SE

Gyömrő

F

619

F5/10

00:28:04

00:34:41

00:35:56

01:38:46

01:38:42

51

Erdei Attila

1982

F5

HUN

Miskolc (Pereces)

F

499

F5/11

00:28:04

00:34:41

00:35:56

01:38:47

01:38:43

52

Király Péter dr.

1976

F6

HUN

Nyíregyháza

F

141

F6/11

00:32:29

00:32:50

00:33:28

01:39:04

01:38:49

53

Janovicz Csaba

1976

F6

HUN

Pétervására

F

186

F6/12

00:30:13

00:32:43

00:35:58

01:39:01

01:38:55

54

Csányi Szilveszter

1976

F6

HUN

Budapest

F

64

F6/13

00:33:17

00:32:41

00:33:08

01:40:10

01:39:07

5

Martinák Anikó

1973

W2

HUN

Budapest

N

763

W2/1

00:31:21

00:33:21

00:34:25

01:39:16

01:39:08

55

Kocsis József

1974

S1

HUN

Budapest

F

628

S1/14

00:31:48

00:33:32

00:34:19

01:39:50

01:39:41

56

Márton Lajos dr.

1974

S1

HUN

Nyíregyháza

F

179

S1/15

00:32:02

00:32:33

00:35:08

01:40:24

01:39:44

57

Wildner Domonkos dr.

1982

F5

HUN

Budapest

F

504

F5/12

00:33:07

00:34:10

00:32:42

01:40:07

01:40:01

58

Farkas Gábor

1976

F6

HUN

Runberries

Budapest

F

417

F6/14

00:31:11

00:33:20

00:35:31

01:40:20

01:40:03

59

Biriki Attila

1974

S1

HUN

Team 3 K

Kazincbarcika

F

3017

S1/16

00:32:00

00:32:56

00:35:07

01:40:14

01:40:04

60

Szakács Zoltán

1963

S3

HUN

Székkutas

F

797

S3/4

00:31:29

00:32:58

00:35:40

01:40:25

01:40:08

61

Kardoss Lóránt Imre

1973

S1

HUN

Szaratov II. Klub

Tura

F

11

S1/17

00:32:42

00:33:23

00:34:08

01:40:30

01:40:14

62

Lukács Balázs

1987

F4

HUN

MOC Maratonklub

Budapest

F

645

F4/5

00:32:17

00:33:36

00:34:26

01:40:28

01:40:20

63

Győri János Attila

1964

S3

HUN

Gyuró-team SE

Gödöllő

F

729

S3/5

00:31:46

00:33:29

00:35:28

01:40:52

01:40:44

64

Tóth Richárd

1991

F3

HUN

HRSE

Debrecen

F

3005

F3/4

00:33:00

00:33:34

00:34:11

01:41:41

01:40:47

65

Dienes Tibor

1988

F4

HUN

Harsány

F

194

F4/6

00:32:56

00:34:24

00:33:35

01:41:15

01:40:56

66

Gulyás Tamás

1993

F3

HUN

AYCM Racing Team

Kisújszállás

F

220

F3/5

00:33:30

00:33:43

00:33:48

01:41:30

01:41:02

67

Pintér János

1976

F6

HUN

Kazincbarcika

F

56

F6/15

00:32:08

00:33:39

00:35:20

01:42:04

01:41:07

68

Ábrahám-Tandari István

1979

F6

HUN

Pulzus Szeged

Szeged

F

69

F6/16

00:32:33

00:33:54

00:34:41

01:41:42

01:41:09

69

Stelli Tibor

1977

F6

HUN

EMMI SE

Budapest

F

97

F6/17

00:33:13

00:33:54

00:34:01

01:41:27

01:41:10

70

Bíró Krisztián

1977

F6

HUN

Kazincbarcika

F

65

F6/18

00:31:59

00:33:16

00:35:58

01:41:25

01:41:14

71

Gábor Viktor

1989

F4

HUN

Futeam SE

Kartal

F

680

F4/7

00:34:43

00:34:21

00:32:10

01:41:28

01:41:15

72

Járomi Béla

1964

S3

HUN

Jászberény Futászai

Jászberény

F

341

S3/6

00:31:44

00:33:44

00:35:55

01:41:29

01:41:24

73

Tóth György

1973

S1

HUN

Budapest

F

791

S1/18

00:32:54

00:33:25

00:35:03

01:41:43

01:41:24

74

Varga Marton ifj

1991

F3

HUN

Veresegyház

F

402

F3/6

00:32:01

00:33:21

00:36:07

01:41:59

01:41:30

75

Harsányi Péter

1966

S2

HUN

Nike Futóklub, Nyíregyháza

Gyöngyös

F

329

S2/8

00:34:13

00:33:51

00:33:36

01:42:04

01:41:41

76

Ujvári József

1978

F6

HUN

Budapest

F

124

F6/19

00:31:14

00:33:34

00:36:57

01:41:56

01:41:46

77

Török Bence

1991

F3

HUN

Székkutas

F

796

F3/7

00:33:17

00:34:20

00:34:15

01:42:26

01:41:53

6

Telepovszki Ágnes dr.

1971

W2

HUN

Szolnok

N

484

W2/2

00:33:30

00:33:43

00:34:44

01:42:18

01:41:57

78

Küllős Máté

1974

S1

HUN

Göd (Alsógöd)

F

462

S1/19

00:31:23

00:34:54

00:35:41

01:42:01

01:41:58

79

Kovács Péter

1978

F6

HUN

MAVIR SE

Budakalász

F

513

F6/20

00:34:19

00:33:53

00:34:20

01:42:46

01:42:33

80

Baumstark Tibor

1980

F5

HUN

Leányvár

F

808

F5/13

00:34:35

00:34:21

00:34:00

01:44:18

01:42:58

81

Szász Péter

1977

F6

HUN

Székesfehérvár

F

328

F6/21

00:32:07

00:34:55

00:36:07

01:43:50

01:43:10

82

Bartha, Botond Zsolt

1980

F6

ROM

Erdélyi Kárpát Egyesület - Szatmárnémeti

Szatmárnémeti

F

383

F6/22

00:32:34

00:34:52

00:36:04

01:43:45

01:43:31

83

Miklós Tibor

1966

S2

HUN

Békési DAC

Békés

F

301

S2/9

00:33:21

00:33:59

00:36:11

01:43:49

01:43:32

84

Szulcsik Gábor

1981

F5

HUN

Nyíregyháza

F

162

F5/14

00:34:52

00:34:12

00:34:27

01:44:20

01:43:32

85

Juhász Lajos

1968

S2

HUN

Budakalász

F

735

S2/10

00:33:54

00:34:45

00:34:53

01:43:52

01:43:33

86

Grmela Gábor Dr.

1968

S2

HUN

Gárdony

F

3020

S2/11

00:32:56

00:35:15

00:35:25

01:44:01

01:43:37

87

Hegedűs Mózes

1992

F3

HUN

Gödöllő

F

772

F3/8

00:34:40

00:33:48

00:35:15

01:45:01

01:43:45

88

Holczer Zoltán

1974

S1

HUN

Tárnok Sprint SE

Tárnok

F

826

S1/20

00:33:37

00:34:23

00:35:49

01:44:35

01:43:50

89

Kovács Lajos

1958

S4

HUN

ViniBike Kerékpáros Sportegyesület

Nyíregyháza

F

696

S4/1

00:34:07

00:34:42

00:35:07

01:44:25

01:43:56

90

Ulveczki Mihály

1965

S2

HUN

Debrecen

F

59

S2/12

00:33:48

00:34:46

00:35:28

01:44:50

01:44:03

91

Pintér Tamás

1974

S1

HUN

Debrecen

F

831

S1/21

00:32:15

00:34:46

00:37:03

01:44:15

01:44:05

92

Baukó Ferenc

1977

F6

HUN

Ballószög

F

149

F6/23

00:32:09

00:34:31

00:37:24

01:44:37

01:44:05

93

Lengyel Sándor

1972

S1

HUN

CSEFUSZ

Budapest

F

834

S1/22

00:31:47

00:35:38

00:36:46

01:44:16

01:44:11

94

Pető Tibor

1980

F6

HUN

Vác

F

858

F6/24

00:33:13

00:34:49

00:36:12

01:44:31

01:44:15

7

Nyitrai Katalin Judit

1962

W4

HUN

Mezőkövesd

N

368

W4/1

00:34:08

00:34:39

00:35:38

01:44:54

01:44:26

95

Ciráki Csaba

1974

S1

HUN

Szentendre

F

849

S1/23

00:34:00

00:34:23

00:36:07

01:45:29

01:44:30

96

Frankó Gábor

1979

F6

HUN

Budapest

F

511

F6/25

00:35:20

00:34:48

00:34:26

01:45:14

01:44:36

97

Molnár Zsolt

1973

S1

HUN

Tápiógyörgye

F

705

S1/24

00:34:06

00:35:00

00:35:31

01:45:09

01:44:39

98

Pozsgai József

1977

F6

HUN

Budapest

F

3023

F6/26

00:34:47

00:34:24

00:35:32

01:46:22

01:44:44

8

Benkő Gabriella

1983

N5

HUN

Nyíregyháza

N

699

N5/2

00:35:59

00:35:18

00:33:31

01:45:49

01:44:49

99

Kotsis Tibor

1972

S1

HUN

Poroszkálók Se

Székesfehérvár

F

16

S1/25

00:33:55

00:34:39

00:36:21

01:46:02

01:44:56

100

Demény Attila Árpád

1950

S5

HUN

Debrecen

F

712

S5/1

00:35:54

00:35:03

00:34:04

01:45:13

01:45:02

101

Papp Csaba

1975

F6

HUN

Gyula

F

745

F6/27

00:34:47

00:35:26

00:34:52

01:45:56

01:45:06

102

Szilágyi Tamás

1992

F3

HUN

Budapest

F

159

F3/9

00:32:01

00:34:47

00:38:20

01:45:38

01:45:09

103

Sólyom Lajos

1964

S3

HUN

Hódmezővásárhely

F

452

S3/7

00:34:45

00:34:45

00:35:43

01:45:51

01:45:14

104

Kovács Tibor

1981

F5

HUN

Orosháza

F

795

F5/15

00:34:06

00:34:31

00:36:37

01:46:06

01:45:14

105

Szabó Zoltán dr

1958

S4

HUN

Dunaújváros

F

790

S4/2

00:35:18

00:35:10

00:34:45

01:45:35

01:45:15

106

Vitkai Elemér

1968

S2

HUN

Nyíregyháza

F

430

S2/13

00:33:13

00:34:40

00:37:25

01:45:43

01:45:19

107

Klincsek Géza Örs

1977

F6

HUN

Budapest

F

448

F6/28

00:34:55

00:34:48

00:35:40

01:46:08

01:45:24

108

Monoki Tamás

1972

S1

HUN

Bárdos DSE

Dunakeszi

F

377

S1/26

00:31:34

00:35:52

00:38:00

01:45:51

01:45:27

109

Futó Gergely

1983

F5

HUN

Futó Daru S. E.

Báránd

F

421

F5/16

00:33:13

00:34:39

00:37:46

01:46:14

01:45:39

110

Varga Attila

1968

S2

HUN

Budapest

F

367

S2/14

00:33:48

00:35:05

00:36:53

01:46:31

01:45:47

9

Bruzsa Kata

1980

N5

HUN

Veszprémi Triatlon Egylet

Cserszegtomaj

N

359

N5/3

00:34:56

00:35:25

00:35:32

01:46:21

01:45:53

111

Kele Géza

1965

S3

SLO

F

850

S3/8

00:34:14

00:34:43

00:36:57

01:46:24

01:45:55

112

Finda Péter

1972

S1

HUN

Ercsi

F

53

S1/27

00:34:19

00:35:14

00:36:23

01:46:39

01:45:56

113

Tóth István

1978

F6

HUN

Óbudai Futókör

Budapest

F

380

F6/29

00:36:29

00:35:03

00:34:27

01:47:21

01:46:00

114

Kavasánszki István

1980

F5

HUN

HASE

Szolnok

F

128

F5/17

00:33:48

00:35:40

00:36:31

01:46:56

01:46:00

115

Szűcs Levente

1993

F3

HUN

Sándorfalva

F

279

F3/10

00:33:35

00:36:17

00:36:14

01:46:30

01:46:08

116

Markó Gábor

1974

S1

HUN

Tiszavasvári

F

237

S1/28

00:34:56

00:34:55

00:36:22

01:47:13

01:46:13

117

Csóka, Tamás

1980

F6

SVK

Zlaté Klasy

F

76

F6/30

00:35:08

00:34:59

00:36:06

01:46:53

01:46:14

118

Hiripi Ferenc

1970

S2

HUN

Budapest

F

485

S2/15

00:34:59

00:35:17

00:35:59

01:47:39

01:46:16

119

Fehér Csaba

1976

F6

HUN

Oxigén

Budapest

F

720

F6/31

00:33:23

00:35:16

00:37:47

01:46:53

01:46:26

120

Pszota Attila

1979

F6

HUN

Kiskőrös

F

98

F6/32

00:35:17

00:35:38

00:35:41

01:47:14

01:46:36

121

Garami Gergely

1997

F2

HUN

Maglód

F

660

F2/1

00:30:04

00:34:21

00:42:11

01:46:39

01:46:36

122

Matus Ferenc

1974

S1

HUN

Hévízgyörki Orgrintonok

Hévízgyörk

F

840

S1/29

00:34:40

00:35:55

00:36:06

01:47:40

01:46:41

123

Boros Péter

1980

F6

HUN

FESTO-AM SE

Érd

F

475

F6/33

00:34:34

00:35:46

00:36:25

01:47:57

01:46:47

10

Prajczer Tímea

1975

W2

HUN

Sopron

N

394

W2/3

00:34:24

00:35:37

00:36:48

01:47:12

01:46:50

124

Steszli Balázs

1979

F6

HUN

Élménykülönítmény

Herend

F

3018

F6/34

00:34:44

00:36:12

00:36:09

01:48:43

01:47:06

125

Merk Ádám

1981

F5

HUN

Budapest

F

476

F5/18

00:36:15

00:35:13

00:35:40

01:47:49

01:47:09

11

Baráth Ágnes Dr.

1979

W1

HUN

Budapest

N

724

W1/1

00:34:55

00:35:48

00:36:28

01:48:00

01:47:12

126

Tréfás Tóth János

1977

F6

HUN

Távfutó Művek

Budapest

F

3026

F6/35

00:34:45

00:35:30

00:36:57

01:47:42

01:47:13

127

Bakó Attila

1971

S1

HUN

Győri FutOltók

Kunsziget

F

766

S1/30

00:33:43

00:35:21

00:38:31

01:47:51

01:47:36

128

Rácz Tibor

1975

S1

HUN

Püspökladány

F

861

S1/31

00:33:12

00:35:05

00:39:23

01:48:16

01:47:42

129

Molnár Szabó Sándor

1987

F4

HUN

Kerepes

F

633

F4/8

00:34:36

00:36:55

00:36:12

01:47:58

01:47:44

130

Bogyó Zoltán

1969

S2

HUN

X2S Team

Nyergesújfalu

F

292

S2/16

00:34:52

00:35:37

00:37:14

01:48:05

01:47:44

131

Kakuk Ádám

1983

F5

HUN

Gyöngyös

F

171

F5/19

00:35:46

00:36:07

00:35:50

01:48:40

01:47:45

12

Kertész Adrienn

1971

W2

HUN

Honvéd Sas-hegy SE

Budapest

N

617

W2/4

00:34:46

00:35:43

00:37:17

01:48:08

01:47:46

132

Sajti Mihály

1982

F5

HUN

Székkutas

F

798

F5/20

00:35:32

00:36:12

00:36:00

01:48:19

01:47:46

133

Darabos Péter

1978

F6

HUN

IramCsigák BT

Budapest

F

366

F6/36

00:36:40

00:36:07

00:35:00

01:48:41

01:47:48

134

Szabó Albert Manassé

1976

F6

HUN

T-Plasztik

Jászberény

F

12

F6/37

00:35:37

00:36:06

00:36:06

01:48:18

01:47:50

135

Petri Isonen

1971

S1

FIN

Espuc

F

854

S1/32

00:35:52

00:37:01

00:35:00

01:48:20

01:47:54

136

Ujhelyi Tamás

1978

F6

HUN

Nike Futóklub, Margitsziget

Budapest

F

492

F6/38

00:36:38

00:36:07

00:35:09

01:48:49

01:47:55

137

Váradi Sándor

1959

S4

Hun

Szamosbecs

F

842

S4/3

00:34:21

00:37:02

00:36:41

01:49:03

01:48:05

138

Szmetana Balázs

1989

F4

HUN

Pilisszentkereszt

F

245

F4/9

00:36:37

00:35:49

00:35:54

01:48:40

01:48:21

13

Jónás Mónika

1973

W2

HUN

Orosháza

N

799

W2/5

00:35:32

00:36:12

00:36:47

01:49:06

01:48:32

139

Erős István

1974

S1

HUN

Veresi Futókör

Veresegyház

F

755

S1/33

00:34:24

00:36:37

00:37:31

01:48:43

01:48:34

140

Benkő Róbert

1979

F6

HUN

Nyíregyháza

F

382

F6/39

00:36:46

00:37:04

00:34:46

01:49:02

01:48:37

141

Menyhért Dániel

1984

F5

HUN

Debrecen

F

754

F5/21

00:34:56

00:36:11

00:37:37

01:49:14

01:48:46

142

Szoboszlai Csaba

1972

S1

HUN

Ebes

F

767

S1/34

00:35:54

00:36:21

00:36:33

01:49:27

01:48:49

14

Nádasdi Eszter

1977

W1

HUN

Kaposvár

N

401

W1/2

00:35:46

00:36:00

00:37:04

01:49:33

01:48:50

143

Pintér Ferenc

1963

S3

HUN

Győri FutOltók

Győr

F

765

S3/9

00:34:52

00:35:56

00:38:03

01:49:07

01:48:52

144

Malek Martin

1991

F3

HUN

Budapest

F

320

F3/11

00:38:07

00:45:22

00:25:27

01:49:17

01:48:57

145

Tóth Zoltán

1976

F6

HUN

Havas

Budapest

F

866

F6/40

00:36:14

00:36:01

00:36:44

01:50:08

01:49:00

146

Kiss Benjámin

1996

F2

HUN

Budapest

F

514

F2/2

00:33:38

00:35:34

00:40:11

01:49:55

01:49:23

147

Tóth Zoltán

1961

S3

HUN

Budapest

F

182

S3/10

00:33:53

00:35:44

00:39:46

01:49:50

01:49:23

148

István József

1968

S2

HUN

Tiszavasvári

F

435

S2/17

00:36:34

00:36:49

00:36:06

01:50:30

01:49:31

149

Jakab Gábor

1981

F5

HUN

Raiffeisen Futókör

Budapest

F

114

F5/22

00:35:43

00:36:34

00:37:16

01:50:18

01:49:34

150

Németh Róbert Károly Dr.

1975

S1

HUN

Budapest

F

351

S1/35

00:34:26

00:35:49

00:39:20

01:50:13

01:49:35

151

Pintér Attila

1976

F6

HUN

Gárdony (Agárd)

F

449

F6/41

00:36:12

00:37:17

00:36:12

01:50:19

01:49:41

152

Fiáth Richárd Balázs

1985

F4

HUN

Sásd

F

225

F4/10

00:35:25

00:36:15

00:38:02

01:50:50

01:49:42

153

Izsa Szabolcs dr.

1978

F6

HUN

EMMI SE

Inárcs

F

272

F6/42

00:35:20

00:36:02

00:38:27

01:50:32

01:49:49

154

Árgyelán Krisztián

1976

F6

HUN

Fősör FC

Kétegyháza

F

218

F6/43

00:36:57

00:36:23

00:36:32

01:51:29

01:49:52

155

Hanhimäki, Jarkko

1968

S2

FIN

Lohja

F

335

S2/18

00:35:52

00:37:01

00:37:01

01:50:22

01:49:55

156

Molnár Dénes

1978

F6

HUN

Budapest

F

770

F6/44

00:36:53

00:36:40

00:36:23

01:50:49

01:49:57

157

Bálint Áron

1989

F4

HUN

Budapest

F

288

F4/11

00:34:54

00:36:37

00:38:30

01:50:24

01:50:03

158

Sándor István

1977

F6

HUN

Göd (Alsógöd)

F

423

F6/45

00:33:57

00:37:52

00:38:14

01:50:45

01:50:03

159

Pintér László

1977

F6

HUN

Dunaújváros

F

463

F6/46

00:34:39

00:36:07

00:39:18

01:50:45

01:50:04

160

Baghy Attila

1983

F5

HUN

Budapest

F

358

F5/23

00:35:02

00:36:56

00:38:07

01:50:31

01:50:05

161

Katona György

1985

F5

HUN

Szeged

F

330

F5/24

00:37:14

00:36:56

00:35:58

01:51:09

01:50:08

162

Dervarics Tamás

1977

F6

HUN

Runberries

Budapest

F

651

F6/47

00:37:12

00:37:00

00:35:58

01:50:51

01:50:10

15

Klemné Zabó Ágnes

1977

W1

HUN

Tárnok Sprint SE

Tárnok

N

616

W1/3

00:34:41

00:36:49

00:38:46

01:50:24

01:50:17

163

Kőrösi Koppány dr.

1971

S1

HUN

Budapest

F

822

S1/36

00:34:43

00:35:58

00:39:37

01:50:33

01:50:19

164

Madaras János

1968

S2

HUN

Pétervására

F

185

S2/19

00:33:19

00:36:14

00:40:49

01:50:30

01:50:23

165

Takács Viktor Krisztián

1979

F6

HUN

Runberries

Budapest

F

752

F6/48

00:36:30

00:38:04

00:35:58

01:50:51

01:50:33

16

Fehérvári Katalin

1982

N5

HUN

Runberries

Budapest

N

650

N5/4

00:37:11

00:37:24

00:35:58

01:50:51

01:50:34

17

Szentesi Judit

1969

W3

HUN

Budapest

N

760

W3/1

00:35:24

00:37:19

00:37:54

01:51:14

01:50:37

166

Kovács Sándor

1971

S1

HUN

Mosonmagyaróvár

F

51

S1/37

00:34:35

00:37:02

00:39:17

01:52:06

01:50:55

167

Vangel Sándor dr.

1969

S2

HUN

Debrecen

F

14

S2/20

00:34:20

00:36:31

00:40:05

01:51:21

01:50:57

168

Krichenbaum Gábor

1974

S1

HUN

Budapest

F

832

S1/38

00:35:27

00:36:34

00:39:02

01:52:07

01:51:04

169

Lukács László

1950

S5

HUN

MOC Maratonklub

Budapest

F

644

S5/2

00:36:14

00:37:21

00:37:30

01:51:45

01:51:06

170

Kamocsai Péter

1971

S1

HUN

Miskolc

F

516

S1/39

00:36:08

00:37:36

00:37:22

01:51:41

01:51:08

171

Révész Zoltán

1969

S2

HUN

Miskolc

F

234

S2/21

00:35:09

00:37:11

00:38:48

01:52:03

01:51:09

172

Németh Sándor

1973

S1

HUN

evopro SE

Budapest

F

87

S1/40

00:37:22

00:37:44

00:36:07

01:52:05

01:51:14

173

Pinczés László

1977

F6

HUN

-

Szigetszentmiklós

F

468

F6/49

00:33:28

00:38:13

00:39:37

01:51:39

01:51:19

174

Leel-Őssy István

1972

S1

HUN

Debreceni Honvéd SE

Debrecen

F

191

S1/41

00:37:11

00:37:13

00:37:05

01:53:49

01:51:30

175

Fülöp Roland

1975

F6

HUN

Nagyhegyes

F

363

F6/50

00:35:15

00:38:12

00:38:06

01:51:52

01:51:35

176

Nagy Zoltán

1954

S5

HUN

Úny

F

847

S5/3

00:34:36

00:37:53

00:39:10

01:52:25

01:51:40

177

Tellinger Sándor

1977

F6

HUN

Veresegyház

F

3016

F6/51

00:34:00

00:37:23

00:40:17

01:52:16

01:51:41

178

Bárdos Péter

1991

F3

HUN

Kecskemét

F

203

F3/12

00:34:53

00:37:08

00:39:39

01:51:58

01:51:41

179

Pető András

1976

F6

HUN

Hatvan

F

725

F6/52

00:36:37

00:35:52

00:39:17

01:52:44

01:51:46

180

Huzsvár Tamás

1977

F6

HUN

KSE-UTE

Várpalota

F

512

F6/53

00:36:46

00:37:57

00:37:04

01:52:54

01:51:47

181

Pető András Ferenc

1950

S6

HUN

Hatvan

F

608

S6/1

00:36:50

00:37:28

00:37:29

01:52:34

01:51:48

182

Greaves, Michael

1969

S2

GBR

Budapest

F

686

S2/22

00:35:14

00:37:40

00:38:59

01:52:14

01:51:54

183

Mihály Levente

1981

F5

HUN

Nyíregyháza

F

184

F5/25

00:38:37

00:36:56

00:36:23

01:52:23

01:51:57

184

Diósi Péter

1978

F6

HUN

Pin-Man SE

Fót

F

86

F6/54

00:37:30

00:36:20

00:38:11

01:52:41

01:52:02

18

Sebestyén Tímea

1978

W1

HUN

FUTAPEST KLUB

Budapest

N

719

W1/4

00:33:12

00:37:14

00:41:38

01:52:10

01:52:04

185

Gál András

1968

S2

HUN

Debrecen

F

631

S2/23

00:35:44

00:37:32

00:38:54

01:52:53

01:52:10

19

Szakács Tímea

1981

N5

HUN

SZKHSE

Budapest

N

821

N5/5

00:35:56

00:37:11

00:39:03

01:52:35

01:52:11

186

Kővári Lászlo

1976

F6

HUN

Budapest

F

764

F6/55

00:36:32

00:37:56

00:37:45

01:52:36

01:52:13

187

Erdey László

1971

S1

HUN

Debrecen

F

864

S1/42

00:37:05

00:37:39

00:37:30

01:53:54